i-tec USB-C Metal Ergonomic 3x 4K Display Docking Station, PD100W + i-tec Universal Charger 100W (C31FLAT2PDPRO100W)
Kód: 133273
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
i-tec USB-C Metal Ergonomic 3x 4K Display Docking Station, PD100W + i-tec Universal Charger 100W
Detailní informace
Detailní popis produktu
• Dokovací stanice, kterou lze použít i jako stojan pro notebook
• Ergonomický design s hliníkovým krytem, dokovací stanice má integrovaný 60 cm kabel USB-C, takže je vhodná pro použití se všemi notebooky & tablety s displeji do 15" včetně.
• Poskytuje až 100W Power Delivery pro kompatibilní notebooky a tablety s rozhraním USB-C a Thunderbolt. (Hostitelské zařízení musí podporovat USB-C Power Delivery).
• Kombinovaný 3,5mm audio vstup/výstup pro snadné připojení náhlavní soupravy nebo reproduktorů.
Ergonomická kovová dokovací stanice USB-C s podporou až 3 externích monitorů. Stanice je kompatibilní s jakýmkoli notebookem vybaveným portem USB-C nebo Thunderbolt (60 cm dlouhý integrovaný kabel je dostatečně dlouhý pro připojení všech notebooků s obrazovkami do velikosti 15”). Dokovací stanice poskytuje 4 porty USB, spolehlivé a rychlé připojení k firemním sítím díky integrovanému portu LAN a napájení až 100 W. Konstrukce stanice umožňuje také její použití jako stojanu pro notebook.
Dokovací stanice je k dispozici ve dvou verzích:
1. bez přiloženého nabíjecího adaptéru USB-C (kód produktu C31FLAT2PDPRO)
2. s přiloženým 100W adaptérem (kód produktu C31FLAT2PDPRO100W/UK).
• Připojte až tři externí monitory s rozlišením až 4K*.
• Napájení: až 100 W
• Poskytuje 2x DisplayPort a HDMI
• 4x porty USB 3.2 (5 Gb/s) vám umožní snadno připojit vaše zařízení a periferie USB.
• Kombinovaný konektor pro zvuk a mikrofon (náhlavní soupravu) na předním panelu
• Čtečky karet SD a microSD
• Kovové tělo
Lze použít i jako praktický stojan pro notebook
Univerzální napájecí adaptér
• Tento univerzální napájecí adaptér USB-C s výkonem 100 W je skvělou volbou pro napájení jakéhokoli notebooku nebo jiného zařízení vybaveného konektorem USB-C, který podporuje USB-C Power Delivery s maximální potřebou výkonu 100 W.
Specifikace
• 1x integrovaný kabel USB-C pro připojení k zařízení (60 cm)
• Technologie dokovací stanice: USB-C (MST)
• Napájení: 100 W
• Interní spotřeba energie: až 15 W (více informací zde)
• Video porty:
- 1x HDMI
- 2x DP
Rozlišení:
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x HDMI nebo DP› až 4K/30Hz
• 1 monitor – 1x HDMI nebo DP › až 1080p/120Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 1080p/60Hz*
• 2 monitory – 2x DP › až 2x 1080p/60Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 1x 1080p/60Hz + až 2x 720p/60Hz*
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1x HDMI › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x DP › až 4K/60Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 1440p/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 4K/30Hz*
• 2 monitory – 2x DP › až 2x 4K/30Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 3x 1080p/60Hz*
Hostitelské zařízení s DisplayPortem 1.4 s podporou DSC:
• 1 monitor – 1x DP › až 5K/60Hz
• 1 monitor – 1x HDMI › až 1440p/144Hz nebo 1080p/240Hz
• 1 monitor – 1x DP › až 4K/144Hz nebo 1440p/240Hz nebo 1080p/360Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 4K/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI nebo DP › až 2x 1440p/144Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 3x 4K/30Hz*
• 1x port USB-C PD (pouze napájení)
• 4x port USB-A 3.2 Gen. 1 (5 Gb/s)
• 1x port Ethernet GLAN RJ-45
• 1x slot SD / microSD
• 1x 3,5 mm kombinovaný audio port
• Klonování adres MAC: Ano (pomocí softwaru i-tec Docker Pro)
• Rozměry produktu: 270 x 85 x 23 mm
• Hmotnost výrobku: 268 g
• Rozměry balení: 316 x 130 x 30 mm
Hardwarové požadavky:
• Zařízení s volným portem USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4
Požadavky na napájení:
• Zařízení s volným portem USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Požadavky na výstup videa:
Operační systém:
• Windows 10 / 11, macOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s nejnovějšími aktualizacemi
Univerzální napájecí adaptér:
• Univerzální napájecí adaptér USB-C s výkonem 100 W pro napájení notebooků, tabletů, chytrých telefonů a dalších zařízení vybavených nabíjecím portem USB-C.
• Vstupní napětí AC 100-240 V, 50-60 Hz, max. 2.3 A
• Výstupní výkon (max.): 100 W
• Účinnost: více než 86 %
• Výstupní napětí USB-C: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V
• Výstupní proud USB-C: max. 5A
• Ochrana proti proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí.
• Provozní teplota: 0 °C – 40 °C
• Relativní vlhkost: 10 % – 100 %.
Obsah balení
• Výrobek
• Manuál
• Nabíjecí adaptér USB-C 100W