i-tec Universal Dual 4K Display Docking Station, Power Delivery 85W + i-tec USB-C Charger 100W (CADUA4KDOCKPDB100)
Kód: 147353
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
i-tec Universal Dual 4K Display Docking Station, Power Delivery 85W + i-tec USB-C Charger 100W
Detailní informace
Detailní popis produktu
• Poskytuje až 85W Power Delivery pro kompatibilní notebooky a tablety s rozhraním USB-C, USB4 a Thunderbolt.
• Samostatné 3,5mm audio vstupní a výstupní konektory pro snadné připojení náhlavní soupravy nebo reproduktorů.
Poznámka: USB-C 100W nabíječka je součástí balení. Pokud chcete používat vaši vlastní současnou USB-C nabíječku (například dodanou s vaším notebookem), můžete si alternativně zakoupit dokovací stanici dodávanou bez přiložené nabíječky, pod kódem CADUA4KDOCKPDB.
Dostatek portů, spolehlivé a rychlé připojení k firemní síti díky integrovanému portu LAN a podpora instalace za monitor, to vše dělá z této dokovací stanice ideálního společníka pro opravdové profesionály. Dokovací stanici lze používat při pouhém připojení k notebooku (bez připojení USB-C nabíječky), případně za použití USB-C nabíječky (není součástí balení). V takovém případě podporuje nabíjení notebooku nebo tabletu, a to až do výkonu 85 W.
• Připojení 2 externích monitorů v rozlišení až 4K/60Hz
• Power Delivery: až 85W (v případě použití USB-C nabíječky o výkonu 100W; není součástí balení)
• K dispozici 2 porty DisplayPort a 2 porty HDMI
• Kombinovaný konektor pro zvuk a mikrofon
• Vypínač napájení dokovací stanice umožňuje maximální úsporu energie
Pokud je dokovací stanice připojena přes port USB 3.0, nabíjení není podporováno.
Specifikace
• Technologie dokovací stanice: DisplayLink + USB-C PD
• Power Delivery: 85W
Video porty:
• 2x HDMI
• 2x DP (podporující DP++)
Rozlišení:
• 1 monitor – 1x DP/HDMI › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 2x DP › až 5K/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP/HDMI + 1x DP/DHMI › až 2x 4K/60Hz
• 1x USB-C vstup pro napájecí adaptér (není součástí balení)
• 1x USB-C 3.2 Gen.1 port s podporou rychlého nabíjení (BC 1.2)**
• 2x USB 3.2 Gen.1 port s podporou rychlého nabíjení (BC 1.2)**
• 2x USB 2.0 port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (DisplayLink DL-6950)
• 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
• Klonování MAC adresy: ano (za použití software i-tec Docker Pro)
• WOL: S1, S2, S3
• Podpora pro Kensington lock
• Podpora pro VESA uchycení
• Kabel USB-C na USB-C/USB-A (100 cm)
• Jednoduchá instalace ovladačů ((Windows, macOS, Ubuntu, Android (external link))
• Rozměry produktu: 223.8 x 83.4 x 27.1 mm
• Hmotnost produktu: 340 g
• Rozměry balení: 238 x 129 x 65 mm
• Hmotnost balení: 520 g
* 5K rozlišení podporuje pouze Windows
** Podpora rychlého nabíjení pouze pro jedno připojené zařízení
Hardwarové požadavky:
Zařízení s volným portem USB-A, USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4.
Požadavky pro funkci Power Delivery:
Zařízení s volným portem USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Operační systém:
V případě, že je dokovací stanice připojena přes USB 3.0, nabíjení notebooků a tabletů nepodporuje
Obsah balení
• Produkt
• Propojovací kabel USB-C a adaptér USB-C na USB-A (100cm)
• Manuál
• Napájecí kabel
• USB-C 100W nabíječka