Síťová nabíječka FIXED Power Socket s USB-A a USB-C, Apple Watch, 33W, bílá (FIXC33-CUW-WH)
Kód: 183780
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Síťová nabíječka, výkon až 33 W, GaN, 1x USB-C a 1× USB-A, integrovaný adaptér pro Apple Watch, Power Delivery 3.0, bílá.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktní síťová nabíječka FIXED s výkonem až 33 W je praktickou kombinací nabíjecích portů a integrované nabíječky pro hodinky Apple Watch. S porty USB-C a USB-A snadno a rychle dobijete váš telefon, tablet nebo jinou elektroniku. Díky dvěma portům lze nabíjet dvě zařízení zároveň. Pro pohodlné nabíjení hodinek Apple Watch je adaptér vybaven vyklápěcí plochou s magnetickým konektorem pro přesné vycentrování hodinek a jejich rychlé nabíjení bez potřeby dalších kabelů. Nabíječka využívá technologii GaN, která zajišťuje vyšší výkon a efektivitu nabíjení při zachování kompaktních rozměrů. Minimalistické a tenké tělo nabíječky nezabírá žádné místo, snadno se vejde do každé tašky a je tak ideální volbou pro rychlé nabíjení, ať jste doma nebo na cestách.
Vlastnosti:
- síťová nabíječka s integrovaným adaptérem pro Apple Watch
- GaN technologie – menší rozměry s vyšším výkonem a efektivitou nabíjení
- vyklápěcí magnetická nabíjecí plocha pro hodinky Apple Watch
- 1x USB-C + USB-A port
- USB-C port s výkonem až 30W, Power Delivery 3.0
- pro síťové zásuvky EU
- ochrana proti přepětí, přehřátí, přetížení a zkratu
- splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro EU
Technické detaily:
- vstup: AC 100-240V 50/60Hz 1A Max
- výstup USB-C: 5V/3A 15W, 9V/3A 27W, 12V/2.5A 30W, 15V/2A 30W, 20V/1.5A 30W
- výstup USB-A: 5V/3A 15W, 9V/2A 18W, 12V/1.5A 18W
- výstup USB-C + USB-A: 5V/3.6A 18W Max
- výstup pro hodinky: 3W
- celkový výkon: až 33W
- podpora Power Delivery 3.0
- velikost: 103 x 47 x 29 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)