Síťová nabíječka FIXED Mini s USB-C výstupem a podporou PD, 25W, černá (FIXC25M-C-BK)
Kód: 9974691
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Síťová nabíječka FIXED Mini s USB-C výstupem a podporou PD, 25W, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Malá a výkonná nabíječka nové generace FIXED Mini se postará o rychlé a bezpečné doplnění energie ve vašem moderním smartphonu, tabletu i menším notebooku. Díky moderní technologii nabízí funkci rychlého nabíjení v mnohem menším těle než u běžných nabíječek. Pro připojení kabelů je připraven moderní USB-C port s podporou Power Delivery 3.0 a výkonem až 25W. Díky tomu nabije i nenovější smartphony a tablety tou nejvyšší možnou rychlostí. Je vhodná i jako doplněk MagSafe nabíječek a bezdrátových dobíjecíh stanic. Tělo nabíječky je opravdu miniaturní, ze zásuvky přesahuje pouze 3,3 cm a snadno se vejde i na hůře dostupné zásuvky. Nabíjení je maximálně bezpečné a nehrozí žádné přehřívání ani přepětí. S nabíječkou FIXED Mini už nebudete mít strach, že vám dojde energie ve vašem mobilním zařízení, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách.
Vlastnosti:
- mini nabíjecí adaptér s podporou rychlého nabíjení
- USB-C port Power Delivery 3.0
- celkový výstup 25 W
- maximální výkon pro nejnovější telefony a tablety Samsung, Apple i dalších výrobců
- vhodná i pro menší notebooky
- ideální doplněk pro MagSafe nabíječky a bezdrátové stance
- kompaktní rozměry - ze zásuvky vyčnívá pouze 3,3 cm
- určena pro síťové zásuvky EU
- výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR
- rozměry: 7,1 x 3,1 x 3,2 cm (se zástrčkou)
Technické detaily:
- Vstup: AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A
- Výstup: USB-C DC 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A 25W celkem
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)