Síťová GaN nabíječka FIXED s 2xUSB-C, PD 3.0, samonavíjecí kabel, 65W, bílá (FIXCG65R-2C-WH)
Kód: 183775
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Síťová nabíječka, výkon až 65 W, GaN, 2x USB-C, Power Delivery 3.0, samonavíjecí kabel, bílá.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktní a výkonná síťová nabíječka FIXED s celkovým výkonem až 65W je ideálním řešením pro rychlé a efektivní nabíjení všech vašich zařízení – od telefonu až po notebook. Díky pokročilé GaN technologii nabízí vysoký nabíjecí výkon bez přehřívání, a přitom si zachovává minimální rozměry oproti běžným adaptérům s podobným výkonem. Nabíječka je vybavena jedním USB-C portem a integrovaným samonavíjecím USB-C kabelem o délce 64 cm, který se magneticky uchycuje k tělu nabíječky, takže se nezamotá a je vždy připraven k použití. Při využití jednoho z USB-C výstupů nabídne plný výkon až 65W. Pokud potřebujete nabíjet dvě zařízení najednou, nabíječka výkon rozdělí – kabel poskytuje výkon až 45W a USB-C port 20W. Samozřejmostí je kompletní ochrana proti přepětí, přehřátí a zkratu. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách mějte praktickou a spolehlivou nabíječku stále po ruce.
Vlastnosti:
- kompaktní nabíjecí GaN adaptér
- GaN technologie – menší rozměry nabíječky s vyšším výkonem a efektivitou nabíjení
- celkový výkon až 65W
- plný výkon při jakémkoliv samostatném zapojení USB-C portu/kabelu
- při použití obou výstupů zároveň rozdělení výkonu: USB-C kabel 45W + USB-C port 20W
- rychlé nabíjení s podporou Power Delivery 3.0
- integrovaný samonavíjecí kabel o délce 64 cm
- magnetické uchycení kabelu k tělu nabíječky
- kabel testován na 10 000 vytažení
- dostatečný výkon pro nabíjení smartphonů, tabletů i výkonných notebooků
- kompaktní rozměry – ideální na doma, do kanceláře i na cesty
- pro síťové zásuvky EU
- integrovaná ochrana proti přehřátí, přepětí a zkratu
- splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro EU
Technické detaily:
- celkový výkon: 65W Max
- vstup: 100-240V 50/60Hz 1.5A Max
- výstup USB-C1: 5V/3A, 9V/3V, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W)
- výstup USB-C2: 5V/3A, 9V/3V, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W)
- PPS 63W, 3.3-21V/3A - variabilní napětí
- výstup USB-C1+C2: 45W+20.04W
- materiál: ABS + ohnivzdorné PC
- rozměry: 48 x 85 x 55 mm
- váha: 185 g
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)