Set síťové nabíječky FIXED Mini s USB-C výstupem a USB-C/USB-C kabelu, podpora PD, 1 metr, 30W, černý (FIXC30M-CC-BK)
Kód: 9974680
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Set síťové nabíječky FIXED Mini s USB-C výstupem a USB-C/USB-C kabelu, podpora PD, 1 metr, 30W, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Set miniaturní síťové nabíječky nové generace FIXED s výkonem 30W a kabelu s konektory USB-C se postará o rychlé a bezpečné doplnění energie ve vašem moderním smartphonu, tabletu nebo menšího notebooku. Díky USB-C portu s podporou Power Delivery 3.0 dokáže doplnit energii pro kompatibilní zařízení výkonem až 30W a výrazně tak zkrátí dobu nabíjení oproti klasickým nabíjecím adaptérům. Je proto ideální především pro nabíjení nejmodernějších smartphonů a tabletů předních výrobců i jako doplněk MagSafe nabíječky. Tělo nabíječky je opravdu miniaturní, snadno se vejde i na hůře dostupné zásuvky za nábytkem a podobně. Nabíjení je maximálně bezpečné a nehrozí žádné přehřívání ani přepětí. S nabíjecím adaptérem FIXED už nebudete mít strach, že vám dojde energie ve vašem mobilním zařízení, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách.
Vlastnosti:
- mini nabíjecí adaptér s podporou rychlého nabíjení
- datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C
- USB-C port s podporu Power Delivery 3.0
- celkový výstup 30 W
- vhodné pro nejnovější telefony, tablety i menší notebooky
- vhodný doplněk pro MagSafe nabíjecí adaptéry
- kompaktní rozměry
- určena pro síťové zásuvky EU
- výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR
- rozměry 6,8 x 3 x 3 cm (se zástrčkou)
Technické detaily:
- Vstup: AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A
- Výstup: USB-C DC 5V/3A, 9V/3A, 12/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A 30W celkem
- délka kabelu: 100 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)