Set síťové nabíječky FIXED Mini s USB-C výstupem a USB-C/USB-C kabelu, podpora PD, 1 metr, 20W, černý (FIXC20M-CC-BK)
Kód: 9974678
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Set síťové nabíječky FIXED Mini s USB-C výstupem a USB-C/USB-C kabelu, podpora PD, 1 metr, 20W, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Set miniaturní síťové nabíječky nové generace FIXED s výkonem 20W a kabelu s konektory USB-C se postará o rychlé a bezpečné doplnění energie ve vašem moderním smartphonu, tabletu nebo jiné elektronice. Díky USB-C portu s podporou Power Delivery 3.0 dokáže doplnit energii pro kompatibilní zařízení výkonem až 20W a výrazně tak zkrátí dobu nabíjení oproti klasickým nabíjecím adaptérům. Je proto ideální především pro nabíjení nejmodernějších smartphonů a tabletů značky Apple i jako doplněk MagSafe nabíječky. Tělo nabíječky je opravdu miniaturní, snadno se vejde i na hůře dostupné zásuvky za nábytkem a podobně. Nabíjení je maximálně bezpečné a nehrozí žádné přehřívání ani přepětí. S nabíjecím adaptérem FIXED už nebudete mít strach, že vám dojde energie ve vašem mobilním zařízení, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách.
Vlastnosti:
- mini nabíjecí adaptér s podporou rychlého nabíjení
- datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C
- USB-C port s podporu Power Delivery 3.0
- celkový výstup 20 W
- vhodné pro nejnovější telefony a tablety Apple i dalších výrobců
- vhodný doplněk pro MagSafe nabíjecí adaptéry
- kompaktní rozměry
- určena pro síťové zásuvky EU
- výrobek splňuje všechny zákonné a bezpečností normy pro ČR
- rozměry 6,5 x 3 x 3 cm (se zástrčkou)
Technické detaily:
- Vstup: AC 100-240V, 50/60 Hz, 0,8A
- Výstup: USB-C DC 5V/3A, 9V/2,22A, 12/1,67A, 20W celkem
- délka kabelu: 100 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)