Rychlonabíječka do sítě Allity GaN PD QC ATC-01-45WCC 2x USB-C 45W bílá (GSM186386)
Kód: 148362
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Malá velikost a silný výkon - ideální kombinace pro moderního uživatele. Objevte mimořádný výkon našeho modelu Mini GaN Charger. Díky použité technologii GaN a podpoře Power Delivery poskytuje tato kompaktní kostka rychlé nabíjení výkonem až 45W - díky tomu je vhodná i pro nabíjení notebooků.
Rychlé 45W nabíjení: Využijte naplno možnosti Power Delivery a Quick Charge pro bleskové nabíjení svých zařízení - také notebooků.
Kompaktní design: Malá nabíjecí kostka, ideální pro cestování a každodenní použití.
Technologie GaN: Inovativní řešení pro vysoký výkon při zachování malých rozměrů.
Univerzální: Kompatibilní s širokou škálou zařízení díky dvěma portům USB-C.
Bezpečnost: Vestavěné bezpečnostní prvky chrání vaše zařízení při nabíjení.
Výkon: Poskytuje proud až 3A a přizpůsobuje jej požadavkům nabíjeného zařízení.
Rychlonabíječka do sítě pro náročné
Kompaktní kostka s výkonem
Nenechte se zmást jejími malými rozměry! Tato nabíjecí kostka s výkonem 45W je skutečným titanovým výkonem. Díky použití nejnovější technologie GaN se nám podařilo vytvořit nabíječku, která má vysoký výkon a přitom je extrémně kompaktní. Využijete ji doma, v kanceláři i na cestách - s klidem o místo v zavazadle.
Univerzální nabíječka pro všechna vaše zařízení
Bezpečné a efektivní nabíjení
Allity nabíječka dva USB-C 45W síťová GaN silná rychlá pro notebook telefon Kód výrobce ATC-01-45WCC
Technická specifikace:
Název: Univerzální nabíječka 2x USB-C
Vstupní napětí: 100 - 240V ~ 50/60Hz 1.2A
Výkon: 45W
Výstupní zásuvky: 2x USB-C
Výstupní výkon: USB-C 1/2: 5,0 V ? 3,0 A (15,0 W), 9,0 V ? 3,0 A (27,0 W), 12 V ? 3A (36,0 W), 15,0 V ? 3,0 A (45,0 W), 20 ?
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)