Rychlá nabíječka ALIGATOR GaN, PD 33W USB + USB-C, bílá (CHPD0020)
Kód: 147551
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výkonná a SMART
Rychlá GaN síťová nabíječka USB-C + USB ALIGATOR Power Delivery 33W
Výkonná síťová nabíječka řady „POWER DELIVERY“ v moderním bílém provedení s USB-A portem a ultra rychlým USB-C portem o výkonu 33W.
GaN to jsou miniaturní rozměry a velký výkon
Materiál GaN (gallium nitride), umožňuje vyrobit velmi výkonnou nabíječku při zachování nebývale kompaktních rozměrů. Nabíječka je tak elegantním doplňkem a zároveň kvalitním pomocníkem při dobíjení mobilních telefonů, tabletů a jiných zařízení. Zvládne doplnit energii až dvěma přístrojům najednou - je totiž vybavena dvěma porty: klasickým USB a ultra rychlým USB-C portem s výkonem až 33W.
Až 10x rychlejší oproti běžné USB nabíječce
Doporučené příslušenství
USB-C kabely řady Aligator Power
ALIGATOR POWER jsou špičkové USB-C kabely nejvyšší kvality, s možností nabíjení až 100W.
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 100W (5A), USB-C/USB-C
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 65W (3A), USB-C/USB-C
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 60W (3A), USB-C/USB-C
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 30W (3A), USB-C/Lightning
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 18W (3A), USB-C/Lightning
  • Datový kabel ALIGATOR POWER 3A, USB-C/Micro USB
Kompatibilní s většinou zařízení.
Technické parametry:
  • Vstup:             AC 100-240V
  • Výstup:
    •  USB-C: DC 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A, 15V-2A, 20V-1.5A
    •  USB-A: DC 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A
    •  USB-C + USB-A: DC 5V-3A
  • Power Delivery 33W
  • Ochrana proti zkratu a přetížení
  • Barva:             bílá
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)