AVACOM HomePRO 2 síťová nabíječka s Power Delivery 40W se dvěma USB-C výstupy (NASN-PD2X-40WW)
Kód: 126562
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
AVACOM HomePRO 2 síťová nabíječka s Power Delivery 40W se dvěma USB-C výstupy
Detailní informace
Detailní popis produktu
Síťová nabíječka se dvěma výstupy USB-C, rychlonabíjením Power Delivery a Qualcomm Quick Charge 4.0.
Druhá generace naší oblíbené síťové nabíječky HomePRO 2 s dvojicí výstupních konektorů USB-C, rychlonabíjením Power Delivery a Qualcomm Quick Charge 4.0 umožňuje velmi rychlé nabíjení zařízení připojených prostřednictvím dvojice konektorů USB-C, které umí nabíjet výkonem až 40W (při využití jednoho z portů, při využití obou portů 20W + 20W). Nabíječka je vybavena inteligentní elektronikou - rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim pro Váš přístroj.
Nabíječka je vybavena bezpečnostními prvky proti přepětí, přetížení, přehřátí a zkratu.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Vstup: 100 - 240V 50/60Hz 1,2A
Výstup: 2x USB-C
USB-C 1 / USB-C 2
5,00V / 3,00A
9,00V / 3,00A
12,00V / 3,00A
15,00V / 2,66A
20,00V / 2,00A
PPS 3,3-11,0V / 3,65A
PPS 3,3-16,0V / 2,50A
(Power Delivery PPS 40W Max)
USB-C 1 + USB-C 2
5,00V / 3,00A
9,00V / 2,22A
12,00V / 1,67A
15,00V / 1,33A
20,00V / 1,00A
(Power Delivery 20W+20W Max)
Kompatibility
Mobilní telefony
APPLE
iPad Air 1st gen.
iPad Air 2
iPad Air 3rd gen.
iPad Air 4th gen.
iPad Air 5th gen.
iPad mini 1st gen.
iPad Mini 2
iPad Mini 3
iPad Mini 4
iPad mini 5th gen.
iPad mini 6th gen.
iPad Pro 10.5-inch
iPad Pro 11-inch 1st gen.
iPad Pro 11-inch 2nd gen.
iPad Pro 11-inch 3rd gen.
iPad Pro 11-inch 4th gen.
iPad Pro 12.9-inch 1st gen.
iPad Pro 12.9-inch 2nd gen.
iPad Pro 12.9-inch 3rd gen.
iPad Pro 12.9-inch 4th gen.
iPad Pro 12.9-inch 5th gen.
iPad Pro 12.9-inch 6th gen.
iPad Pro 9.7-inch
iPad 10th gen.
iPad 4th gen.
iPad 5th gen.
iPad 6th gen.
iPad 7th gen.
iPad 8th gen.
iPad 9th gen.
iPhone SE 1st gen.
iPhone SE 2nd gen.
iPhone SE 3rd gen.
iPhone X
iPhone XR
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 13
iPhone 13 mini
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 14
iPhone 14 Plus
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 15
iPhone 15 Plus
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)