Ingco DBT11300302 Vrták do kovu, sada 2ks, 3mm (DBT11300302)
Kód: 6899217Související produkty
Skladem
(5 ks)
Aku vrtačka: otáčky 0-400/0-1500 ot./min, max. moment 45 Nm, sklíčidlo 0,8-10 mm. Rázový utahovák: bezkomutátorový motor, otáčky 0-1300 / 0-2300 ot./min, max. moment 300 Nm.