24" JVC LT-24VAH3435 (JVCLT24VAH3435)
Kód: 144267
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Televize 24" SMART TV s HD ready rozlišením, úhlopříčkou 60 cm, Android TV 11, Wi-Fi, HDR, Bluetooth, 500Hz PPI, prodloužená záruka po registraci https://www.jvc-tv.cz/guarantee-42/
Detailní informace
Detailní popis produktu
Skvělá volba pro kompaktní prostory
HD televizor vyniká skvělou ostrostí obrazu, která vás okamžitě vtáhne do děje. Uhlopříčka 60 cm spolu se zobrazovací technologií 500 Hz PPI, poskytne realistický obraz pro jedinečný zážitek ze sledování.
Tisíce možností s Android TV 11
Skvělý obraz s podporou HDR
Bezdrátová technologie Bluetooth
Snadné sdílení z telefonu i tabletu
Nadstandardní servisní podpora JVC
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769483219
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: E
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 13,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 11
Hmotnost [kg]: 3,46
Chromecast: ano
Multimediální funkce: zrcadlení obrazu
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Android
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: HD Ready (1366 x 768)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 61,5
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Edge LED
Úhlopříčka obrazovky: 60 cm (24")
VESA (rozměr): 75 × 75 mm