32" Toshiba 32LA2E63DG (35061681)
Kód: 163507
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED SMART televize, 32"(80cm), OS Android, rozlišení FULL HD (1920x1080 px), DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDR, HDMI, USB, BT, Wifi, Netflix, YouTube, Disney+, Dolby Audio
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED SMART televize
TOSHIBA 32LA2E63DG
Operační systém Android
Úhlopříčka 80 cm / 32"
Rozlišení FullHD (1920x1080)
HDR, Typ panelu D-LED
Total Picture Quality (TPQ) 1100
Tunery DVB-T2/T/C/S2
Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265)
Automatické ladění Skylink FASTSCAN
Dolby Audio
Netflix, YouTube, Disney+, HBO Max, Voyo
Magenta TV, Sledování TV, Telly, Lepší TV, Magenta TV a další
Chromecast
HbbTV ver. 2.0.2
Netflix, YouTube
DLNA
EPG, Teletext
Nahrávání na USB (PVR)
Bluetooth
Media Player
5 pásmový ekvalizér
Výstupní výkon 2 x 6 W
Zvukové režimy: Hudba, Film, Řeč, Klasický, Plochý, Uživatel
Připojení:
2x HDMI 2.0 (HDMI-ARC, HDMI-CEC)
1x USB (USB2.0)
1x YPbPr (komponentní vstup)
1x AV vstup (kompozitní vstup)
Výstup na sluchátka (Jack 3,5")
Digitální výstup Coaxial
Ethernet RJ45
Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz)
CI+ slot
Energetická třída E
26kWh/1000h
Rozměry s podstavcem (Š V H): 728 x 473 x 173 mm
Rozměry bez podstavce (Š V H): 728 x 430 x 76mm
Montáž na zeď: VESA 75 x 75
Hmotnost: 4,2kg
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 4024862132200
Barva: černá
DLNA: ano
Energetická třída: E
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 17,3
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,6
Hmotnost [kg]: 4,2
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Android
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: FullHD (1920 × 1080)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 72,8
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 81 cm (32")
VESA (rozměr): 75 × 75 mm