32" JVC LT-32VH4305 (JVCLT32VH4305)
Kód: 121278
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Televize 32" LED, 80 cm, HD READY, 100 PPI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, Skylink Fast Scan, 2x HDMI, 1x USB, VESA 75x75, repro 2x6 W, en. třída E, prodloužená záruka po registraci https://www.jvc-tv.cz/guarantee-42/
Detailní informace
Detailní popis produktu
Japonská preciznost a elegantní design
Televizor JVC LT-32VH4305 s HD Ready rozlišením a úhlopříčkou 32" se bude skvěle vyjímat v ložnici, obývacím pokoji i dětském pokojíčku.
Dokonalý obraz a zvuk
Díky technologii 100 Hz Picture Performance Index si na televizoru vychutnáte maximálně realistický obraz, pestrost barev, ostrost a plynulost obrazu při akčních a rychlých scénách. K dokonalému požitku ze sledování patří nejen skvělý
obraz, ale také kvalitní zvuková kulisa s podporou prostorového zvuku.
Maximální kompatibilita pro příjem televizního signálu
Nadstandardní servisní podpora JVC
OBRAZ
Rozlišení HD READY (1366 x 768 pxl)
Úhlopříčka 80 cm (32")
100Hz Picture Performance Index
Podsvícení DIRECT LED
PŘÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2 (HEVC H.265)/T (pozemní, terestriální) tuner
DVB-C (kabelový) tuner
DVB-S2/S (satelitní) tuner
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner
FUNKCE
Skylink Fast Scan
Přehrávač médií (USB)
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Eco Audio režim
Dětská pojistka
Hotelový mód (USB clonning)
Kompletní podpora češtiny a dalších 26 evropských jazyků
PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ (USB)
Podporované formáty
Video: AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, XviD
Obrázky: JPEG, BMP, PNG
Hudba: MP3, WMA, WAV
ZVUK
Prostorový zvuk
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 6 W
KONEKTORY
2 x HDMI vstup (v. 1.4)
1 x USB vstup (v. 2.0)
Sluchátkový výstup
Kompozitní video/audio vstup
Digitální koaxiální audio výstup
PC vstup (VGA)
CI+ slot
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 75 x 75 mm
Technické parametry:
Šířka 73.0 cm
Šířka 78.0 cm
Technologie displeje LED
Výška 53.0 cm
Úhlopříčka obrazovky 80 cm (32")
Výška 46.5 cm
Hloubka 13.0 cm
Rozlišení displeje HD Ready
Hloubka 16.5 cm
Technologie zobrazení LED
Hmotnost 5.58 kg
Hmotnost 4.02 kg
Frekvence panelu 50/60 Hz
Index zpracování obrazu 100 Hz PPI
HDR (vysoce dynamický rozsah) ne
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ne
Obraz v obraze (PIP) Ne
Ambilight Ne
Smart TV ne
HbbTV (červené tlačítko) ne
Typ panelu VA
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.264)
Twin Tuner Ne
Operační systém Vlastní OS
Wi-Fi ne
Internetový prohlížeč Ne
DLNA Ne
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ne
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ne
Chytrý ovladač ne
Smart funkce Ne
Bezdrátové připojení ne
Herní TV není optimální
ALLM Ne
VRR Ne
Herní režim Ne
Zvuk stereo
Hudební výkon 12 W
Prémiové ozvučení Ne
Komponentní Ne
HDMI 1.4 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 1
USB 2.0 1
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ne
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Sluchátkový výstup Ano
Optický výstup Ne
Energetická třída 2021 E
Spotřeba v běžném režimu 26 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Úsporný spotřebič Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2023
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Umělá inteligence Ne
Hotelový mód Ano
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Počet jader procesoru neuvádí
Distribuce oficiální ČR
Stojan boční nohy
Rozměr pro uchycení (VESA) 75 × 75 mm
Hmotnost bez podstavce 4.44 kg
Výška bez podstavce 44 cm
Šířka bez podstavce 73.5 cm
Hloubka bez podstavce 8.5 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769479397
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 33,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 9
Hmotnost [kg]: 4,02
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: vlastní OS
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
Rozlišení: HD Ready (1366 x 768)
Smart TV: ne
Šířka [cm]: 73
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 81 cm (32")
VESA (rozměr): 75 × 75 mm