32" JVC LT-32VAF3335 (JVCLT32VAF3335)
Kód: 121275
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Televize 32" SMART ANDROID TV, 80 cm, FULL HD, 700 PPI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, ANDROID TV (V11), HDR 10, HLG, WiFi, Bluetooth, Chromecast, Screen Share, Obchod Play, Skylink Fast Scan, NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video, HBO MAX, Disney+
Detailní informace
Detailní popis produktu
Uspokojí i náročnější diváky
Full HD televizor vyniká špičkovou ostrostí obrazu, která vás okamžitě vtáhne do děje. Uhlopříčka 80 cm spolu se zobrazovací technologií 700 Hz PPI, poskytne maximálně realistický obraz pro jedinečný zážitek ze sledování.
Tisíce možností s Android TV
Skvělý obraz s podporou HDR
Bezdrátová technologie Bluetooth
Snadné sdílení z telefonu i tabletu
Nadstandardní servisní podpora JVC
OBRAZ
Rozlišení FULL READY (1920 x 1080 pxl)
Úhlopříčka 80 cm (32")
700 Hz Picture Performance Index
HDR - kompatibilita s formáty HDR10 a HLG
Podsvícení DIRECT LED
PŘÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemní, terestriální) tuner
DVB-S2/S (satelitní) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (kabelový) tuner
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner
SMART FUNKCE
Operační systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vestavěný Chromecast
NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video, HBO MAX, Disney+, VOYO, O2 TV a další aplikace
HbbTV
Screen Share
AVS - Audio Video Share
Vestavěná WiFi
DALŠÍ FUNKCE
Bluetooth
Hlasové vyhledávání
Prohlížeč médií
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Rodičovská kontrola
ZVUK
Dolby Audio Processing
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Prostorový zvuk
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 6 W
KONEKTORY
2 x HDMI vstup (v. 1.4)
1 x USB vstup (v. 2.0)
Kompozitní video/audio vstup
Sluchátkový výstup
Digitální koaxiální audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dálkový ovladač
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 75 x 75 mm
Technické parametry:
Šířka 73.0 cm
Šířka 78.5 cm
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 80 cm (32")
Výška 52.5 cm
Výška 46.5 cm
Hloubka 16.5 cm
Rozlišení displeje Full HD
Hloubka 13.0 cm
Hmotnost 4.13 kg
Hmotnost 5.29 kg
Technologie zobrazení LED
Frekvence panelu 50/60 Hz
Index zpracování obrazu 700 Hz Picture Performance Index
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ne
Obraz v obraze (PIP) Ne
Ambilight Ne
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu VA
Tuner DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ne
Operační systém Android TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ne
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ne
Chytrý ovladač ne
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast
ALLM Ne
VRR Ne
Herní režim Ne
Zvuk Dolby Digital Plus, Dolby Audio Processing
Hudební výkon 12 W
Prémiové ozvučení Ne
Komponentní Ne
HDMI 1.4 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 1
USB 2.0 1
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Sluchátkový výstup Ano
Optický výstup Ne
Energetická třída 2021 E
Spotřeba v běžném režimu 26 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Úsporný spotřebič Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2023
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Umělá inteligence Ne
Hotelový mód Ne
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Stojan boční nohy
Rozměr pro uchycení (VESA) 75 × 75 mm
Hmotnost bez podstavce 4.44 kg
Výška bez podstavce 44 cm
Šířka bez podstavce 73.5 cm
Hloubka bez podstavce 8.5 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769479366
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: E
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 30,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 9
Hmotnost [kg]: 4,13
Chromecast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Google TV
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: FullHD (1920 × 1080)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 73
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 81 cm (32")
VESA (rozměr): 75 × 75 mm