24" Toshiba 24WV3463DG (35061680)
Kód: 162786
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Smart televize, 24" / 60cm, Typ panelu E-LED, Rozlišení HD Ready (1366 x 768), HDR, Dolby audio, Netflix, Disney+, YouTube, prime video, výstupní výkon audio 5 W
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED televize
Toshiba 24WV3463DG
LED SMART televize
TOSHIBA 24WV3463DG
Operační systém VIDAA
Úhlopříčka 60 cm /24"
Rozlišení HD Ready (1366x768)
Typ panelu E-LED
HDR10, TRU Resolution
Total Picture Quality (TPQ) 1000
Tunery DVB-T2/T/C/S2
Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265)
Dolby Audio, DTS Virtual X
Operační systém VIDAA
HbbTV ver. 2.0.2
Netflix, YouTube, Disney+, HBO Max, Voyo
Magenta TV, Sledování TV, Telly, Lepší TV, Magenta TV a další
Základní hotelový režim
EPG, Teletext
Nahrávání na USB (PVR)
Media Player
5 pásmový ekvalizér
Výstupní výkon 2 x 2,5 W
Zvukové režimy: Hudba, Film, Řeč, Klasický, Plochý, Uživatel
Připojení:
2x HDMI (HDMI-ARC, HDMI-CEC,)
1x USB (USB2.0)
Výstup na sluchátka (Jack 3,5")
Digitální výstup coaxiální
Ethernet RJ45
Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz)
CI+ slot
Energetická třída: E
Spotřeba: 16kWh/1000h, HDR 28kWh/1000h
Rozměry s podstavcem (Š V H): 553 x 367 x 164mm
Rozměry bez podstavce (Š V H): 553 x 333 x 63 mm
Montáž na zeď: VESA 75 x 75mm
Hmotnost: 3,6kg
Doplňkové parametry
Kategorie: do 32" (do 82 cm)
Záruka: 24
EAN: 4024862135164
Barva: černá
Energetická třída: E
Hloubka [cm]: 16,4
Hloubka bez podstavce [cm]: 6,3
Hmotnost [kg]: 3,4
Hotelový režim: ano
Multimediální funkce: Nahrávání na USB/ externí disk (PVR)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Počet HDMI: 2
Počet USB: 1
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 55,3
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
Typ podsvícení: Edge LED
Úhlopříčka obrazovky: 60 cm (24")
VESA (rozměr): 75 × 75 mm