TCL PlayCube Forest Green (P30D8F-2AOFEU11)
Kód: 183836
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Displej: 0,33" DMD, projekce 30"-150", jas 750 ISO lumenů, rozlišení 1920x1080, poměr 1,21:1. Android R, 2 GB RAM, 16 GB úložiště, Netflix, YouTube, Disney+, WiFi, Bluetooth 5.0, Dolby Digital+, automatické zaostřování a korekce.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Optické parametry
Technologie displeje: 0,33“ DMD
Velikost projekce: 30“-150“
Jas: 750 ISO lumenů
Standardní rozlišení: 1920X1080
Poměr stran projekce: 1,21:1
Čočka: Čočka s vysokou propustností
Platforma obsahu
Zážitek z Google TV
Netflix, Prime Video, YouTube, Disney+ ……
Režim projekce
Přední
Přední strop
Zadní
Zadní strop
Systémové parametry
CPU: A53*4
GPU: Mali-G52 2EE MC1
RAM: 2 GB
Vestavěná paměť: 16 GB
Operační systém: Android R
Interakce s více obrazovkami: Chromecast a Airplay 3P
Rozhraní
Vstupní rozhraní:
USB-C(PD) × 1
USB-A(2.0) × 1
HDMI(1.4) × 1
Zvukový port 3,5 mm
WIFI: 2,4G/5G, 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth: 5.0
Zvukové specifikace
Výkon reproduktoru: 5 W (bude oznámeno)
Dolby Digital +
Automatické zaostřování v reálném čase
Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení v reálném čase
Automatické přiblížení obrazovky
Automatické vyhýbání se překážkám
Přiblížení obrazovky
Ochrana očí
Specifikace
Životnost LED diody: 20 000 hodin
Hlučnost: < 30 dB při 1 m (bude oznámeno)
Spotřeba energie: 100 W
Napájení: AC 110~240 V, 50/60 Hz ((bude oznámeno)
Parametry produktu
Barva produktu: TBD
Rozměry produktu: 95×95×145 mm (V׊×H)