ASUS ZenBeam L2 (90LJ00I5-B01070)
Kód: 159722
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Chytrý přenosný LED projektor, 960 LED lumenů, 1080p, Android TV box, zvuk od společnosti Harman Kardon, 10W reproduktor, vestavěná baterie
Detailní informace
Detailní popis produktu
Chytrý přenosný LED projektor ASUS ZenBeam L2 - 960 LED lumenů, 1080p, Android TV box s certifikací Google, zvuk od společnosti Harman Kardon, 10 W reproduktor, vestavěná baterie, ASUS Light Wall
svítivost 960 lumenů LED a nativní rozlišení Full HD a kompatibilita s rozlišením 4K
Obsahuje certifikovaný box Google Android TV s předinstalovaným Netflixem
Připojení zahrnuje Chromecast, HDMI, jedno USB-C s režimem DP Alt a jedno USB-C pro nabíjení, USB typu A (5 V/1,5 A) a konektor pro sluchátka
ASUS Light Wall obsahuje 26 různých cinemagrafů pro proměnlivé prostředí
Okamžité automatické ostření a korekce lichoběžníkového zkreslení H/V a čtyř rohů
*HDCP Support
*4 Corner Adjustment
*HDR Compatiability: HDR10
Projekční technologie: DLP
Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (FHD)
Podporované rozlišení: 3840 x 2160
Počet zobrazovaných barev: 16.7 M
Svítivost [lm]: 960 LED Lumens/ 400 ANSI Lumens
Kontrast: 400:1
Způsob projekce (N,ST,UST): ST
Velikost obrazu [palce]: 30"~120"
Projekční vzdálenost [m]: 0.8 ~ 3.2 m
Throw Ratio: 1.2:1
Zvuk: 10 W
Typ lampy: LED
Životnost lampy [h]: 30 000 hours
Rozhraní:
*HDMI: x1, HDMI-internal x1
*USB-C (DP), DP+PD
*USB-A: x 1 (Power output 5V/1.5A)
*Audio Out
* Wireless Projection (by Dongle/ATV box)
Napájení:
*Battery Capacity: 65.5Wh
*Battery Life (Max.): Up to 3.5hr (Battery Low mode)
Spotřeba [W]: 90 W
Spotřeba Standby [W]: >0.5 W
Hladina hlučnosti [dB]:
*Acoustic Noise (Standard): 30 dBA
*Acoustic Noise (ECO/Low): 28 dBA
Rozměry [mm]: 132 x 172 x 132 mm