Patriot Signature SO-DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 (PSD416G32002S)
Kód: 169747
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Operační paměť, DDR4, SO-DIMM, 16GB, 3200MHz, CL22, 1,2V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Model: Patriot Signature Series DDR4 16GB, (1 x 16GB) 3200MHz SODIMM Single
Typ paměti: SO-DIMM DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3 x 69 x 30 mm