Bosch Quigo Green Set Křížový laser (0.603.663.CZ1) (0.603.663.CZ1)
Kód: 170384
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Promítání současně horizontální i vertikální laserové linie, 2 baterie 1,5 V LR03 (AAA), stativový závit 1/4", rozsah nivelace ± 4°, přesnost ± 0,6 mm/m, stativ 1,1m.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Křížový laser Bosch
Klíčové vlastnosti a specifikace
Vysoká přesnost: S přesností ± 0,6 mm/m a automatickou samonivelací v rozsahu ± 4° získáte spolehlivé a přesné výsledky. Laser se stabilizuje za pouhých 6 sekund.
Kompaktní design: Díky svým malým rozměrům (65 x 65 x 65 mm) je velmi praktický a snadno přenosný.
Technické parametry:
Přesnost: ± 0,6 mm/m
Hmotnost: 0,27 kg
Doba samonivelace: 6 s
Baterie: 2x 1,5 V LR03 (AAA)
Stativový závit: 1/4"
Balení obsahuje: 2× baterie 1,5V LR03 (AAA), Hliníkový stativ 1,1 m,