APC SMX48RMBP2U (SMX48RMBP2U)
Kód: 8314458
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Baterie do záložního zdroje APC Smart-UPS X-Series 48V je určen pro modely SMX1000, SMX1500 a SMX750. Baterie je bezúdržbová, snadno vyměnitelná a má kapacitu 864 VAh. Hmotnost 28.64 kg, rozměry 89x432x490 mm. Ideální pro rychlou výměnu.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie do záložního zdroje.
APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Rack
Čistá hmotnost 28.64 KG
Maximální výška 89.00 mm
Maximální šířka 432.00 mm
Maximální hloubka 490.00 mm
Hmotnost při dodání 35.50 KG
Šířka při dodání 589.00 mm
Výška při dodání 246.00 mm
Hloubka při dodání 620.00 mm
Nominal Input Voltage 48VDC