APC Smart-UPS X 120V externí 4U baterie (SMX120BP)
Kód: 9918610Související produkty
Detailní popis produktu
Záložní baterie do racku.Uživatelský výměnná interní baterie pro
SMX120BP - obsahuje dva kusy APCRBC143
výstupní napětí baterie 120 Volt
Kapacita baterie (VAh) 600
Počet bateriových bloků v řetězci 10
Čistá hmotnost 22.27 KG
Maximální výška 225.00 mm
Maximální šířka 279.00 mm
Maximální hloubka 481.00 mm