APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Battery Pack (SRT96RMBP)
Kód: 159175
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Baterie do záložního zdroje
Fyzické parametry:
• Čistá hmotnost: 40.60 ks
• Maximální výška: 432.00 mm
• Maximální šířka: 85.00 mm
• Maximální hloubka: 594.00 mm
• Hmotnost při dodání: 10.50 kg
• Šířka při dodání: 599.00 mm
• Výška při dodání: 239.00 mm
• Hloubka při dodání: 831.00 mm