APC Smart-UPS SRT 72V externí 2U baterie (SRT72RMBP)
Kód: 9921686
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Záložní baterie do racku (SRT72BP) s konverzní sadou (SRTRK4). Kapacita: 734 VAh, hmotnost: 33.9 kg, rozměry: 85 x 432 x 594 mm. Při dodání: hmotnost 40.82 kg, rozměry 239 x 599 x 831 mm, výška stojanu 2U, barva černá.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní baterie do racku
Kapacita baterie (VAh) 734
Čistá hmotnost 33.90 kg
Maximální výška 85.00 mm
Maximální šířka 432.00 mm
Maximální hloubka 594.00 mm
Hmotnost při dodání 40.82 kg
Šířka při dodání 599.00 mm
Výška při dodání 239.00 mm
Hloubka při dodání 831.00 mm