APC Smart-UPS SRT 48V 1kVA 1.5kVA RM Battery Pack (SRT48RMBP)
Kód: 157275
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Baterie do záložního zdroje APC Smart-UPS SRT1000RMXLI a SRT1500RMXLI, 48V olověná baterie, 2 bateriové moduly (APCRBC155), výška 8,5 cm, šířka 43,2 cm, hloubka 53,6 cm, hmotnost 29,9 kg, provozní teplota 0-40°C, provozní vlhkost 0-95 % (bez kondenzace).
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie do záložního zdroje
Kompatibilita
• SRT1000RMXLI
• SRT1500RMXLI
Technické specifikace
Výstup
• Výstupní napětí baterií: 48 V
Baterie
• Typ: Olověná baterie
• Počet bateriových modulů: 2 (APCRBC155)
Fyzické parametry
• Maximální výška: 85mm, 8.5cm
• Maximální šířka: 432mm, 43.2cm
• Maximální hloubka: 536mm, 53.6cm
• Čistá hmotnost: 29.9kg
• Barva: Černá
• Provozní teplota: 0 - 40 °C