A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 30Ah M6 (LFA2-12V030C10-M6B2)
Kód: 170666
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie obsahují kvalitní značkové články Gotion a BMS značky JBD.
Rozměry této baterie odpovídají 12V olověným bateriím s kapacitou 26Ah.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: M6
Napětí: 12,8V
Kapacita: 30Ah
Energie: 384Wh
Značka článků: Gotion
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 165 x 174 x 125mm