A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 150Ah M8 (Gotion cells) (LFA2-12V150C10-M8B3)
Kód: 178655
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 150Ah M8 (Gotion cells)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie obsahují kvalitní značkové články Gotion a BMS značky JBD.
Rozměry této baterie odpovídají 12V olověným bateriím s kapacitou 100Ah.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: M8
Napětí: 12,8V
Kapacita: 150Ah
Energie: 1920Wh
Značka článků: Gotion
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 330 x 171 x 215mm