A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 142Ah F15 Car Battery Case (Sunwoda cells) (LFA2-12V142C11-F15B3)
Kód: 178654
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 142Ah F15 Car Battery Case (Sunwoda cells)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie obsahují kvalitní značkové články Sunwoda a BMS značky JBD.
Tvar baterie odpovídá autobateriím 12V 100Ah s vystouplou patkou - typ uchycení B13.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: F15 M8
Napětí: 12,8V
Kapacita: 142Ah
Energie: 1818Wh
Značka článků: Sunwoda
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 355 x 175 x 188mm