A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 100Ah M8 (LFA2-12V100C10-M8B4)
Kód: 176921
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 100Ah M8, čláky NewCell
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie obsahují kvalitní značkové články NewCell a BMS značky JBD.
Rozměry této baterie odpovídají 12V olověným bateriím s kapacitou 75Ah.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: M8
Napětí: 12,8V
Kapacita: 100Ah
Energie: 1280Wh
Značka článků: NewCell
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 260 x 168 x 209mm