A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 100Ah F15 SELF-HEAT Car Battery Case (REPT cells) (LFA2-12V100C10-F15B1H)
Kód: 170671
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Tvar baterie odpovídá autobateriím 12V 100Ah s vystouplou patkou - typ uchycení B13.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: F15
Napětí: 12,8V
Kapacita: 100Ah
Energie: 1280Wh
Značka článků: REPT
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 355 x 175 x 188mm