Avacom nabíjecí baterie 18650 Panasonic 3450mAh 3,6V Li-Ion - s elektronickou ochranou, vhodné do svítilny (SEL18650-35B)
Kód: 9966211
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Avacom nabíjecí baterie 18650 Panasonic 3450mAh 3,6V Li-Ion - s elektronickou ochranou, vhodné do svítilny
Detailní informace
Detailní popis produktu
průměr 18,60mm, výška 69,50mm, 48g, CAP 5
Nabíjecí akumulátor 18650 s ochrannou elektronikou vhodné např. pro svítilny. Max. vybíjecí proud 10A.
Parametry ochranného obvodu:
Reakční doba na mezní parametry nabíjení: 1.0+-0.5 s
Ochrana proti podvybití: 3.0+-0.10V
Reakční doba na mezní parametry vybíjení: 1.0+-0.5 s
Prodleva detekce zkratu: 18ms max
Spotřeba elektroniky (napětí článku 3.5V): 10uA max
Spotřeba elektroniky (napětí článku 1.8V): 1uA max
Vnitřní odpor elektroniky: méně než 150mOhm max