AVACOM Baterie BOSCH GSR 36 V-Li, Li-Ion 36V 5000mAh, články SAMSUNG (ATBO-L36B1-25R)
Kód: 9937218
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Náhradní baterie AVACOM BOSCH GSR 36 V-Li, Li-Ion 36V 5000mAh, články SAMSUNG
Detailní informace
Detailní popis produktu
97,92 x 73,90 x 156,70mm, 1127g, články Samsung
Baterie obsahuje kvalitní korejské články značky SAMSUNG, které jsou přímo určené pro aku nářadí.
Kompatibilní s nabíječkami:
BOSCH:
AL 3620 CV, AL 3640 CV, AL 3680 CV
Pozor! Rotak 32 LI, Rotak 34 LI, Rotak 37 LI, Rotak 43 LI, Rotak 370 LI nekompatibilní!
Kompatibility
Part Numbers
BAT818
BAT836
D-70771
F016800302
F016800346
1 600 Z00 03C
1 607 A35 02V
Aku nářadí
BOSCH
AHS 54-20 LI
AKE 30 LI
ALB 36LI
ART 30-36
GBH 36 VF-LI
GBH 36 V-LI Compact
GBH 36 V-LI Professional
GKS 36 V-LI
GSA 36 V-LI
GSA 36 V-LI Professional
GSB 36 V-LI
GSB 36 V-LI Compact
GSR 36 V-LI
GSR 36 V-LI Professional