TomTom GO Expert Plus 7" (1YD7.002.20)
Kód: 140139
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
GPS navigace - do nákladního auta, úhlopříčka displeje 7", rozlišení 1280 × 800, funkce ovládání hlasem, RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy), řazení do jízdních pruhů, QuickGPSfix (rychlé zaměření GPS), databáze radarů, 3D budovy
Detailní informace
Detailní popis produktu
Trasy přizpůsobené pro velká vozidla
Živá upozornění na omezení
Velký HD dotykový displej
Prověřené světové mapy TomTom
Služba TomTom Traffic
Upozornění na rychlostní radary (na 1 rok)
Vysoký výkon a rychlé reakce
Pohodlné hlasové ovládání
Pohyblivé navádění jízdními pruhy
Rychlé aktualizace map přes Wi-Fi
NOVĚ Vylepšené vizuální nápovědy
NOVĚ Uložení profilů pro více vozidel
NOVĚ Vyhýbání se nízkoemisním zónám
NOVĚ USB-C
GPS navigace - do nákladního auta, úhlopříčka displeje 7", rozlišení 1280 × 800, funkce ovládání hlasem, RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy), řazení do jízdních pruhů, QuickGPSfix (rychlé zaměření GPS), databáze radarů, 3D budovy, doživotní aktualizace map, aktuální čas jízdy a aktuální rychlost, dotykový displej, aktualizace přes mobilní telefon, příjem dopravních informací mobilním telefonem, vnitřní paměť 32000 MB, bez paměťové karty, kompatibilní OS Android a iOS, kompatibilní s Bluetooth, WiFi a USB, kabel a držák součástí balení, černá barva pouzdra, rozměry 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnost 400 g
Technické specifikace
Rozlišení displeje: 1280 x 800 pixelů (High Definition)
Interní paměť: 32 GB
Paměť RAM: 2 GB
Wi-Fi: 2,4 GHz a 5 GHz
Bluetooth (k příjmu služeb TomTom): Ano
Hlasové ovládání: Ano
Služby TomTom prostřednictvím smartphonu: Ano
3D budovy: Ano
Rychlostní radary: Ano, 1 rok
Obsah balení: Držák Click-and-Drive, Nabíječka do auta, Kabel USB-C, Instalační plánek
Nová špičková navigace pro profesionální řidiče
Mimořádně zřetelná obrazovka, pohodlné hlasové ovládání
Prohlédněte si svou trasu ve velmi vysokých detailech na 6" / 7" dotykovém displeji, který se může chlubit nejlepším rozlišením na trhu. A díky ovládání pomocí hlasových příkazů můžete zařízení TomTom GO Expert Plus ovládat, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Snadno použitelný držák Click-and-Drive navíc drží GPS navigaci bezpečně na místě.
Nastavení profilu vozidla
TomTom Traffic
Velmi rychlá odezva a snadné používání
Díky vysokému výpočetnímu výkonu zařízení TomTom GO Expert Plus okamžitě reaguje na váš dotyk. Jednoduché rozhraní přináší intuitivnější navigaci, od plánování tras až po vyhledávání bodů zájmu v okolí. 5GHz pásmo Wi-Fi pak zajišťuje rychlé aktualizace map a softwaru.