MAKITA DHW080ZK Aku vysokotlaká myčka Li-ion LXT 2x18V,bez aku (DHW080ZK)
Kód: 9926546
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Aku vysokotlaká myčka Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lehká a tichá tlaková myčka fungují na dva akumulátory Li-ion 18V LXT
Umožňuje práci bez nutnosti připojení k elektrické a vodovodní síti
Přepravní kufr funguje zároveň jako nádoba na vodu s objemem 50 l
Možnost nasávání vody z nádoby
Spolehlivý bezuhlíkový motor
Stroj je odolný proti prachu a vodě
Možnost nastavení dvou úrovní tlaku podle prováděné práce 30/55 bar
Možnost regulace tlaku pomocí trysky
Integrované držáky příslušenství
Přepravní kufr je kompatibilní s kufry Makpac
Stejné příslušenství jako u tlakových myček HW1200 a HW1300
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 2x18V
Pracovní tlak 30 / 55 bar
Maximální tlak 80 bar
Průtok vody 240 / 330 l / h
Doba použití/akumulátor 34/15 min s BL1860B
Max. teplota vody 40 °C
Hmotnost 6,3 / 7,7 kg
Rozměry (DxŠxV) 438 x 218 x 269 mm