Ingco CPWLI2008 AKU čistič bez baterie a nabíječky (CPWLI2008)
Kód: 6899054
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorový čistič, napětí 20V, max. tlak 24,8 bar, průtok 2,2l/min, systém automatického zastavení.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tento vysokotlaký čistič je také vhodný k zavlažování domácích nebo zahradních rostlin.
Čistič je určen výhradně k použití v soukromém sektoru.
Čistič je dodávaný bez baterie a nabíječky.
Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady Ingco P20S.
Napětí: 20V
Maximální tlak: 24,8 bar
Průtok: 2,2 l / min
Systém automatického zastavení
Balení obsahuje:
1 sada stříkací pistole se 6 vzory
1 ks 6m přívodní hadice vody s rychlospojkou
1 samonasávací konektor
1 ks 400 ml výrobník pěny
1 ks přenosná taška
Baterie a nabíječka se prodávají samostatně
Typ baterie 2.0Ah P20S
Typ nabíječky 2.0A P20S