Makita DUN500WZ (DUN500WZ)
Kód: 9910202
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku
Detailní informace
Detailní popis produktu
Aku polotostřih s akumulátorem Li-ion 18V a možností nastavení sklonu lišty
Spolehlivý bezuhlíkový motor
Technologie XPT umožňující použití stroje v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
Nízká hmotnost, kompaktní tvar
Vysoký výkon s nízkým hlukem a vibracemi.
Možnost nastavení úhlu lišty do 6 poloh - 45°, 22,5°, 0°, -22,5°, -45° a -70°
Délka stroje 2115mm, délka lišty 500 mm
Možnost volby 3 rychlostí + zpětný chod
Elektronická kontrola chodu stroje, pozvolný rozběh a motorová brzda
Maximální průměr větve 23,5mm
Dodávka bez akumulátorů a nabíječky.
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 18V
Otáčky naprázdno na 1. převod 0-2000 min-1
Otáčky naprázdno na 2. převod 0-3600 min-1
Otáčky naprázdno na 3. převod 0-4400 min-1
Max. tloušťka větve 23,5 mm
Hmotnost 3,6 / 4,4 kg
Rozměry (DxŠxV) 2.115 x 98 x 137 mm