Seasonic G12 GM-850 Gold (V1.5) (SSR-850FM)
Kód: 161729
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
zdroj ATX, 850W, 80PLUS Gold, semi-modulární
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
ATX 12 V
Semi-modulární kabely
Certifikace 80 PLUS Gold
5 let záruka
Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
Seasonic G12 GM-850 Gold je vysoce efektivní PC zdroj, který nabízí výkon 850 W a splňuje standard ATX 12 V. Tento semi-modulární zdroj je ideální volbou pro hráče, náročné uživatele i tvůrce obsahu, kteří hledají spolehlivý a výkonný zdroj energie. Díky certifikaci 80 PLUS Gold dosahuje vysoké účinnosti až 90 % při běžném zatížení, což přispívá k úsporám energie a snížení provozních nákladů.
Technické Specifikace:
Certifikace: 80 PLUS Gold
Formát: ATX/EPS
Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
Záruka: 5 let
Ventilátor
Velikost: 120 mm
Ovládání: Smart and Silent Fan Control
Ložisko: Sleeve Bearing
Kabeláž
Modularita: Semi-modulární
Druh kabelu: Běžné černé kabely
Vlastnosti napájení
Operační teplota: 0 - 50 °C
MTBF při 25 °C (kromě ventilátoru): 100 000 hodin
AC Input: Full Range
Ochrana: OPP, OVP, OCP, SCP
Výstup napájení
AC Vstup
Napětí: 100 V - 240 V
Proud: 10-6 A
Frekvence: 50 Hz - 60 Hz
DC Výstup
+3,3 V
+5 V
+12 V
-12 V
+5 VSB
Maximální napájení
20 A
20 A
70 A
0,3 A
2,5 A
100 W
840 W
3,6 W
12,5 W
Celkovéé napájení
850 W
Zabezpečení a ochrana životního prostředí
Zabezpečení a EMC. cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, CE, FCC
Certifikáty pro ochranu živ. prostředí: Energy Star, RoHS, WEEE, ErP Lot 6, REACH
Konektory:
1x Základní deska (24/20 pin)
2x CPU (8/4 pin)
3x PCIe (8/6 pin)
6x SATA
3x Molex
EAN: 4711173878513
Doplňkové parametry
Kategorie: 800W až 899W
Záruka: 60
EAN: 4711173878513
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 150
Modulární kabeláž: Částečně (semi-modular)
Počet CPU 4 pin: 4
Počet CPU 8 pin: 1
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 3