FSP VITA GM 850W (PPA8504202)
Kód: 171752
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
zdroj ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail
Detailní informace
Detailní popis produktu
FSP VITA GM 850W
Vlastnosti
* ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
* účinnost >90% při typické zátěži
* certifikace 80 PLUS® Gold
* 120mm ventilátor s hydraulickým ložiskem
* 105°C japonský velkokapacitní kondenzátor
* kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametry
Model: VITA-850GM
Výkon: 850W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktivní
Typ ventilátoru: HYB 120mm
Rozměry: 140×150×86mm
Účinnost: 90%
Vstupní napětí: 100-240V ac
Vstupní proud: 11-5,5A
Vstupní frekvence: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin
* 2x CPU 4+4 pin
* 1x PCIe 12V-2x6
* 4x PCIe 6+2 pin
* 8x SATA
* 4x Molex (peripheral)
Doplňkové parametry
Kategorie: 800W až 899W