ADATA XPG KYBER 850W (KYBER850G-BKCEU)
Kód: 140671
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
zdroj PC ATX 12 3.0, 80 PLUS GOLD, 850W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Adata XPG KYBER GOLD
Vlastnosti
* certifikát 80 PLUS® GOLD
* FDB ložisko ventilátoru
Technické parametry
Výkon: 850W
Formát: ATX 12V 3.0
Typ ventilátoru: 120mm (120x120x25mm)
Rychlost ventilátoru: 2400 ot./min
Rozměry: 150x140x86mm
Hmotnost: 2,032kg
PFC: >0,99
Vstupní napětí: 100-240V ac
Vstupní proud: 12A
DC výstupní napětí: +5V|+3,3V|+12V|-12V|+5Vsb
Konektory:
* 1x 24pin ATX
* 2x EPS 8pin
* 2x PCI-E 6+2 pin
* 2x 4pin Molex
* 1x 12VHPWR (12+4)
* 6x SATA
Obsah balení:
* napájecí zdroj XPG KYBER GOLD
* 1x AC napájecí kabel
* 4x šroub
* uživatelský manuál
Záruka: 5 let
Doplňkové parametry
Kategorie: 800W až 899W
Záruka: 60
EAN: 4711085942470
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Energetická efektivita: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Počet CPU 4 pin: 2
Počet CPU 8 pin: 1
Počet Molex: 2
Počet PCI-E 16pin (PCIE 5.0): 1
Počet PCI-E 6+2pin: 2