ADATA XPG Core Reactor II VE 850W (COREREACTORIIVE850G-BKCEU)
Kód: 154188
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
zdroj PC, ATX 3.1, 850W, 80Plus Gold, plně modularní
Detailní informace
Detailní popis produktu
CORE REACTOR II VE - JEDINEČNÁ SPOLEHLIVOST
XPG CORE REACTOR II VE představuje efektivní zdroj napájení pro váš systém. Je kompatibilní s nejnovějšími konstrukčními pravidly ATX 3.1 společnosti Intel a má vyhrazený konektor 12V-2x6 pro nejnovější grafické karty. Tato jednotka se pyšní konstrukcí okruhu DC-DC zajišťující lepší výkon, stabilitu a konzistentnost s výjimečným řízením zvlnění a dobou hold-up time překonávající specifikace společnosti Intel. Má 8 ochran na průmyslové úrovni, které posilují trvanlivost zdroje a chrání jednotku samotnou i váš systém.
Zdroj je modulární se sedmiletou zárukou.
* Velikost: 140 x 150 x 86 mm
* Formát: ATX včetně Intel ATX 12 V v3.1
* Ochrany: OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP / NLO / SIP
* Hmotnost: Produkt + kabely: 1450 g + 1320 g
Konektory:
1x MB 20+4 Pin
2x 4+4 Pin (CPU)
1x 12VHPWR (12 + 4) - 600W
3x PCI-E 6+2
2x Molex
6x SATA
Recenze: https://www.tomshardware.com/reviews/best-psus,4229.html
Recenze: https://www.anandtech.com/show/21367/the-xpg-core-reactor-ii-ve-850w-atx-31-psu-review
Recenze: https://hwbusters.com/psus/xpg-core-reactor-ii-ve-850w-psu-review/
Recenze: https://www.eteknix.com/xpg-core-reactor-ii-ve-850w-80-plus-gold-power-supply-review/
Doplňkové parametry
Kategorie: 800W až 899W
Záruka: 84
EAN: 4711085946256
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Energetická efektivita: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Modulární kabeláž: Plně (full-modular)
Počet CPU 4 pin: 4
Počet CPU 8 pin: 2
Počet Molex: 2
Počet PCI-E 6+2pin: 3