Seasonic PRIME Fanless TX-700 Titanium (PRIME-TX-700)
Kód: 9923244
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Zdroj PC, ATX, 700W, aktivní PFC, bez ventilátoru, odpojitelné kabely, 80PLUS Titanium
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti:
* Certifikát 80PLUS Titanium
* Super vysoká účinnost, která snižuje spotřebu
* Aktivní PFC
* Plně modulární kabely
* Pasivní chlazení
* Výstupní napětí ve velmi těsném rozsahu (dosahuje pod 0,5 % regulaci zatížení)
Kabely:
* M/B (24/20Pin): 1x 610mm
* CPU(8/4Pin): 2x 650mm
* PCI-E (8/6Pin): 4x 750mm
* SATA (5P) 3x 450+120+120+120mm / 350+120mm
* Peripherals (4Pin): 2x 400+120+120mm / 350+120mm
* Molex to SATA: 1x 300mm
Technické specifikace:
* 80PLUS® Titanium
* Form Factor: Intel ATX 12 V
* Rozměry: 170 mm (D) x 150 mm (Š) x 86 mm (V)
* Celkový výkon: 700 W
* AC vstup: 100 V - 240 V, 8,5 - 4 A, 50 - 60 Hz
* DC výstup: +3.3V@20A, +5V@20A, +12V@58A, -12V@0,3A, +5VSB@3A
Ventilátor:
Velikost ventilátoru: Není k dispozici
Regulátor: Není k dispozici
Ložisko: Není k dispozici
Životnost: Není k dispozici
Kabely
Modularita: Plně modulární
Typy kabelů: Ploché černé kabely
Elektrické vlastnosti
Provozní teplota: 0 - 45 °C
MTBF při 25 °C, bez ventilace: 150,000 hod
AC vstup: Full Range
Ochrana: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
Doplňkové parametry
Kategorie: 700W až 799W
Záruka: 144
EAN: 4711173876175
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Titanium
Energetická efektivita: 80 PLUS Titanium
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 170
Modulární kabeláž: Plně (full-modular)
Počet Molex: 1
Počet PCI-E 6+2pin: 4