65" LG 65UA73006LA (65UA73006LA)
Kód: 164068
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize LG 65UA73006LA TV, 65"/164cm, 4K Ultra HD rozlišení (3840x2160), Podsvícení Direct LED, Procesor a7 4K AI Gen8, HDR podpora - HDR10 PRO a HLG PRO, FILMMAKER MODE, frekvence panelu 50/60 Hz, ThinQ AI, energetická tř. F, atd.
Detailní informace
Detailní popis produktu
LG UHD TV, 164 cm, 4K Ultra HD rozlišení (3840x2160), Podsvícení Direct LED, Procesor a7 4K AI Gen8, HDR podpora - HDR10 PRO a HLG PRO, FILMMAKER MODE, frekvence panelu 50/60 Hz, ThinQ AI (pouze s Magickým ovladačem - Amazon Alexa), podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, optický vstup, LAN, WiFi, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, web prohlížeč, propojení s mobilem, eARC, ?7 AI Sound PRO (virtual 9.1.2 k up-mix), 2.0 k 20 W, Připraveno pro Bluetooth surround, nahrávání TV, Herní režim, HGiG, ALLM, webOS Smart TV, Dálkový ovladač L-con, VESA 400x400, Energetická tř. F
Doplňkové parametry
Kategorie: 61"–70" (154–177 cm)
Záruka: 24
EAN: 8806096340370
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: F
HbbTV: ano
Herní funkce: VRR
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 34,7
Hloubka bez podstavce [cm]: 5,98
Hmotnost [kg]: 15,8
Hotelový režim: ano
Chromecast: ano
Miracast: ano
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: WebOS
Počet HDMI: 3
Počet USB: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 144,6
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 164 cm (65")
VESA (rozměr): 400 × 400 mm