SEASONIC G12-GC-650 (V1.5) Gold 650W (SSP-650RT2)
Kód: 149144
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Zdroj, ATX, 650W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS Gold
Detailní informace
Detailní popis produktu
Seasonic G12-GC-650 650 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Gold.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 650 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 2× EPS 4+4pin, 2× PCIe 6+2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: 600W až 699W
Záruka: 60
EAN: 4711173878520
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 150
Modulární kabeláž: ne
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 2