55" JVC LT-55VGM9435 (JVCLT55VGM9435)
Kód: 145431
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize 55" Google TV MiniLED, 139 cm, 4K Ultra HD, 3300 PPI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, HDR 10+, Dolby Vision HDR, Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast, Screen Share, Google Play, NETFLIX, YouTube, KODI, HBO MAX, Disney+, VOYO, O2 TV, 3x HDMI, 2xUSB, Dolby Atmos
OBRAZ
QLED displej
Mini LED podsvícení
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 139 cm (55")
3300 Hz Picture Performance Index
MEMC – Motion Estimation / Movement Compensation
HDR 10+, HDR 10, Dolby Vision HDR
SMART FUNKCE
Operační systém Google TV
Obchod Play
Vestavěný Google Cast
NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video, HBO MAX, Disney+
Bluetooth
Podpora ALLM, VRR, QMS
Dolby Atmos
DTS Virtual X, DTS X
Ekvalizéry
Speaker Box
Výstupní výkon 2 x 15 W
Vestavěný Subwoofer 12 W
PŘÍSLUŠENSTVÍ
BT dálkový ovladač
Otočný středový stojan
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 400 x 200 mm
Technické parametry:
Šířka 136.0 cm
Technologie displeje LED
Šířka 86.0 cm
Výška 86.0 cm
Úhlopříčka obrazovky 139 cm (55")
Výška 17.2 cm
Hloubka 136.0 cm
Hloubka 15.5 cm
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Technologie zobrazení QLED (Quantum Dot)
Hmotnost 15.50 kg
Hmotnost 17.12 kg
Frekvence panelu 50/60 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10+, HDR10
Typ podsvícení Mini LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Multiview Ne
Twin Tuner Ne
Operační systém Google TV
ALLM Ano
VRR Ano
Herní režim Ne
Zvuk DTS Virtual:X, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital AC3
Hudební výkon 42 W
Prémiové ozvučení Ano
Optický výstup Ano
Energetická třída 2021 F
Spotřeba v běžném režimu 77 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0 W
Úsporný spotřebič Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2024
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Distribuce oficiální ČR
Země původu Jiná
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 101,2 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 400 × 200 mm
Hmotnost bez podstavce 12 kg
Výška bez podstavce 72 cm
Šířka bez podstavce 124 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 51"–60" (128–153 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769483493
Barva: černá
Bluetooth: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 15,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 7
Hmotnost [kg]: 15,5
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 136
Technologie displeje: QLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Analogový tuner
Typ podsvícení: Mini LED
VESA (rozměr): 400 × 200 mm