FSP FSP500-50AAC 500W (9PA500C708)
Kód: 9920446
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
zdroj PC ATX v2.52, 500W, 120mm ventilátor, aktivní PFC, 80PLUS Bronze, 5x SATA, 2x Molex, 1x PCIe 6+2pin, bulk balení bez krabice
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení)
Kvalitní kondenzátory s dlouhou životností
Tichý 120 mm ventilátor s kuličkovým ložiskem
Aktivní PFC filtr
Funkce low noise
Hold-up time: min. 17 ms
Vypínač napájení
Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
MTBF 100.000 hodin při 25 °C
Technické parametry
Model: FSP500-50AAC
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 120mm
Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
Účinnost: >85%
Vstupní napětí: 100-240 V
Výkon: 500W
Konektory:
1x 24 pin do MB
5x SATA
2x Molex (PATA)
1x FDD
1x 4+4 pin (12V) konektor pro napájení CPU
1x 6+2 pin PCI-E
Doplňkové parametry
Kategorie: 500W až 599W
Záruka: 24
Hmotnost: 1.8 kg
EAN: 4713224523342
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Bronze
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Počet Molex: 2
Počet PCI-E 6+2pin: 1