FSP iFP 600 (PPF3602700)
Kód: 9310705
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
záložní zdroj, UPS, kapacita 600VA, 360W, funkce studeného startu, dobíjení i ve vypnutém stavu, stabilizace napětí, ochrany proti přetížení, vybití a přebíjení, USB port, bateriový mód, 2x Schuko zásuvka
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Dotykový display LCD
Kompaktní velikost
Vynikající mikroprocesorové řízení zaručuje vysokou spolehlivost
Stabilizace napětí
Automatické zapnutí při obnově dodávky elektrické energie
automaticky se nabíjí po obnovení napájení
Dobíjení i ve vypnutém režimu
Funkce studeného startu (bez připojení do elektrické sítě)
Technická specifikace:
Vstup:
Kapacita: 600 VA / 360 W
Napětí: 220/230/240 V (střídavý proud)
Rozsah napětí: 140-290 V
Frekvenční rozsah: 60/50 Hz (automaticky)
Výstup:
Regulace střídavého napětí (bateriový mód): +/- 10%
Frekvenční rozsah (bateriový mód): 60 Hz nebo 50 Hz +/- 1 Hz
Přenosová doba: Typicky 2 - 6 ms
Průběh křivky (bateriový mód) - simulovaná sinusoida
Baterie:
Typ baterie a počet: 12V/7 Ah x 1
Typický čas dobíjení: 4 hodiny pro 90 % kapacity
Ochrana:
Kompletní ochrana: ochrana proti přetížení, vybití a přebíjení
Výstrahy:
Bateriový mód: zvukový signál každých 10 sekund
Nízký stav baterie: zvukový signál každou sekundu
Přetížení: zvukový signál každou 1/2 sekundu
Chyba: nepřetržitý zvukový signál
Fyzické vlastnosti:
Typ výstupních zásuvek: 2 x Schuko zásuvka
Ochrana telefonní linky RJ11/RJ45
USB komunikační port
Rozměry (hloubka x šířka x výška): 300 x 101 x 142
Hmotnost: 4,25 Kg
Provozní prostředí:
Vlhkost: 0 - 90 % relativní vlhkost a 0 - 40 °C (bez kondenzace)