49" Samsung Odyssey OLED G93SD (LS49DG934SUXEN)
Kód: 161054
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Herní prohnutý OLED monitor 49", Dual QHD 5120x1440, 32:9, odezva 0,03ms (GTG), obnovovací frekvence 240Hz, 1xHDMI, 1xDisplayPort, 1xMicroHDMI, 3xUSB-C, nastavitelná výška, HDR10+ Gaming, FreeSync Premium Pro, Quantum Dot Color, G-Sync Compatible.
Detailní informace
Detailní popis produktu
*Curved 1800R
*HDR10
*HDR10+ Gaming
*Eye Saver Mode
*Flicker Free
*Picture-In-Picture
*Picture-By-Picture
*Quantum Dot Color
*Image Size
*FreeSync Premium Pro
*G-Sync Compatible
*Off Timer Plus
*Black Equalizer
*Virtual AIM Point
*Core Sync
*Super Arena Gaming UX
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: DQHD (5 120 × 1 440)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 240 Hz
Poměr stran: 32:09
Jas [cd/m2]: 250 (typ), 200 (min)
Kontrast: 1 000 000:1 (statický)
Odezva [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: Max 1 miliarda
Reproduktory: Ne
Konektory:
*DisplayPort 1× (verze 1.4)
*HDMI 1× (verze 2.1)
*Micro HDMI 1× (verze 2.1)
*Sluchátkový výstup: Ano
*USB-C (datový vstup): 1×
*USB-C (výstup): 2× (verze 3.2 Gen1)
Napájení: AC 100–240 V (externí adaptér)
Spotřeba [W]: 61,0 W (typ), 220 W (max)
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100 mm
Naklápění monitoru:
*HAS (Height Adjustable Stand): 120.0 ± 5.0
*Tilt: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1194,7 × 529,3 × 284,1 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1194,7 × 365 × 180,8 mm
Hmotnost [kg]: 12,9 kg (se stojanem), 9,2 kg (bez stojanu)
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 49" a více
Záruka: 24
EAN: 8806095700656
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,03
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 284
Hmotnost [kg]: 12,9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000000:1
Micro HDMI: ano
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 32:9
Rozlišení displeje [px]: 5120 × 1440
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 1194
Typ displeje: OLED
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 49
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm