49" Samsung Odyssey G95C (LS49CG954EUXEN)
Kód: 127011
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Gamingový prohnutý monitor Double QHD 5120x1440, poměr stran 32:9, odezva 1 ms, obnovovací frekvence 240Hz, 1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, VESA, HDR1000, HDR10+ Gaming, 92% DCI Coverage, FreeSync Premium Pro.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Gamingový prohnutý monitor
Double QHD 5120x1440
poměr stran 32:9
odezva 1 ms
obnovovací frekvence 240Hz
konektory
1x DisplayPort
2x HDMI
2x USB
sluchátkový výstup
nastavitelná výška
VESA
HDR1000
HDR10+ Gaming
92% DCI Coverage
FreeSync Premium Pro.
Doplňkové parametry
Kategorie: 49" a více
Záruka: 24
EAN: 8806095234915
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 421
Hmotnost [kg]: 15,6
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 2500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 32:9
Rozlišení displeje [px]: 5120 × 1440
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 1148
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 49
USB 3.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm