49" Odyssey OLED G91SD (LS49DG910SUXEN)
Kód: 150535
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Herní monitor 49" Double OLED QHD 5120x1440, rychlá odezva 0,03ms GTG, obnovovací frekvence 144Hz, poměr stran 32:9, DP, HDMI, HDR10+ Gaming, FreeSync Premium Pro, výškově stavitelný, otočný, prohnutý.
Detailní informace
Detailní popis produktu
FreeSync Premium Pro
G-Sync compatible
Black Equalizer
144Hz
Flicker Free
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: DQHD(5,120 X 1,440)
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Poměr stran: 32:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Odezva [ms]: 0,03
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07bil.
Konektory:
Display Port: x1
HDMI: x1
Micro HDMI: x1
Konektor pro sluchátka: Ano
USB-C Upstream (data only): Ano
USB-C 3.2 Gen 1 Downstream: x1
Napájení: Externí, AC 100~240V
Spotřeba: 12,9
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100mm
Mechanické části:
Výškově nastavitelné 120.0 ± 5.0
Náklon -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1194,7 x 529,3 x 284,1
Hmotnost [kg]: 12,9
Doplňkové parametry
Kategorie: 49" a více
Záruka: 24
EAN: 8806095810669
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,03
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 284,48
Hmotnost [kg]: 12,6
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000000:1
Micro HDMI: ano
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet Micro HDMI: 1
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 32:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: 5120 × 1440
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 1193,8
Typ displeje: OLED
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 49
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm