FSP SFX PRO 450W (PPA450AA00)
Kód: 101366
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Zdroj, SFX, 450W, aktivní PFC, 80mm ventilátor, 80PLUS Bronze, rámeček na ATX
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fortron SFX PRO 450 W
Napájecí zdroj o výkonu 450 W, který je chlazený 80 mm velkým ventilátorem s aktivním řízením. Účinnost zdroje je až 85 %.
Součástí balení je redukční rámeček na formát ATX.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 450 W
Velikost ventilátoru: 80 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Rozměry: 125 x 100 x 63 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: 400W až 499W
Záruka: 36
EAN: 4713224522123
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Bronze
Formát zdroje: SFX
Hloubka [mm]: 125
Počet CPU 4 pin: 2
Počet CPU 8 pin: 1
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 2